+420 602 159 443

kasalzd@tiscali.cz

Hlinecká 25.

04.09.2014 06:47

V sobotu 30.8.2014 uspořádal Maraton klub Hlinsko již 35.ročník Hlinecké 25. Na start u zimního stadionu se postavilo dvacetšest mužů a tři ženy. Mezi startujícími byl nejstarší běžec v celé historii závodu 87letý Jirka Soukup z Hradce Králové.

Svůj první start na Hlinecké 25 proměnil ve vítězství běžec pardubické Hvězdy Miloš Kratochvíl, který se ujal vedení hned po startu a s velikým náskokem časem 1:36:13 zvítězil. Na druhém místě doběhl Norbert Kivaň z SKC Pečky a třetí doběhl Bořivoj Čejka z KRB Chrudim.

V kategorii žen zvítězila časem 2:18:43 Jana Klinecká z Hlinska.

Umístění běžců MK Hlinsko: kat.  B 40 - 49 let         2. Jiří Musil          1:54:12

kat.  C 50 - 59 let         3. Milan Hudec     2:12:09

kat.  D 60 - 69 let         4.Josef Leszkow  2:20:16

kat.  E 70 let a st.         1. Petr Leszkow   2:17:49

kat. G ženy 35 let a st. 2. Věra Černá       2:34:20

Pořadatelé děkuji městu Hlinsku, mikroregionu Hlinecko, městské policii, sponzorům a každému kdo pomohl závod uskutečnit.